Коротко про нас

-Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови-

МІСІЯ

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови пропонує своїм учням освітній досвід, який максимально розкриває їхній навчальний потенціал. Школярі прямуватимуть шляхом, на якому стануть незалежними особистостями з широким кругозором, будуть критично мислити та з легкістю вирішувати проблеми, а також віддано розвиватимуть свої таланти, реалізуючи принцип: навчання протягом усього життя!

Завдяки цьому в учнів формуються навички людини, готової до змін. Ми забезпечуємо довіру, турботу і професіоналізм, для розвитку морально-етичних, духовних якостей та вміння розуміти інших.

МЕТА

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови спрямовує свою діяльність на підготовку учнів до майбутнього.
Ми прагнемо виховати випускників, які:

• самостійно навчаються впродовж усього життя;
  • знають свої сильні сторони;
  • гнучкі та легко адаптуються до змін;
  • творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та приймати відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага;
  • піклуються про інших;
  • відповідальні громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами;
  • з гідністю за покликанням реалізують себе у сучасному світі, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо.

• ЦІННОСТІ

• розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності;
    • повага до дитини, надання їй свободи вибору;
    • формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
    • прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — учнями, викладачами і батьками;
    • виховання особистості дитини з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина;
    • безперервний розвиток вчителів, підвищення їхнього професійного рівня через мотивацію та саморозвиток.

УЧАСТЬ БАТЬКІВ

Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки. Саме тому ми приймаємо до Новопечерської школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей – тата і маму, тобто всю сім’ю, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей. Оскільки основною метою Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови є формування всебічно та гармонійно розвиненої, щасливої особистості з лідерськими якостями, без участі батьків досягти її реалізації буде неможливо.

Ми чекаємо від батьків:

• віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;
    • бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;
    • довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною: до керівництва школи, вчителів, тьюторів, психологів, адже всі вони – професіонали, віддані своїй справі, які живуть дітьми, дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співробітництва;
    • чіткого розуміння, що дитина перебуває на території закладу весь день і для неї це чималий відрізок часу. Навчання є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота. Тут у дитини з’являються нові друзі, відкриваються невідомі раніше істини, розвиваються таланти. Одним словом, вона проходить шлях соціалізації, який часом не може обійтися і без певних розчарувань та проблем. А тому ми просимо вас цікавитися шкільними справами дитини, підтримувати її і одразу звертатися до нас, якщо ви помітили якісь зміни в поведінці;
    • толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин;
    • підтримки здорового способу життя;
    • поваги до української мови, культури та традицій.

Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

0 Кількість учнів

0 Кількість вчителів

0 Кількість спеціалізованих класів

0 Кількість груп для вивчення англійської мовим

Формуємо навички XXI століття

«У ХХІ столітті неграмотні не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, а ще - забувати те, чого навчився, й перевчатися», - стверджує Елвін Тоффлер, американський соціолог та футуролог, один із авторів концепції постіндустріального суспільства.

На початку ХХІ сторіччя понад 200 організацій та провідних компаній світу запропонували перелік навичок, які знадобляться молодим людям, щоб бути успішними в житті в ХХІ сторіччі. Цей перелік отримав назву «Навички 21 сторіччя».

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови прагне сформувати ці навички у своїх учнів, адже вони необхідні для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу.

Навчальні та інноваційні навички

творчість і інноваційність

критичне мислення і вміння вирішувати проблеми

комунікативні навички та навички співробітництва

Phasellus et purus

Nulla interdum dictum arcu. Nulla finibus risus elit, eu porta ex vehicula eu. Cras eget arcu laoreet

semper risus

libero augue

Aenean in viverra

Cras nisl massa

Donec lobortis

Наші партнери

Aenean a risus ante. Vestibulum id quam cursus, scelerisque libero nec, sodales turpis. Donec nibh ante, convallis quis felis ac, mollis mollis nisl.