Діти в інтернеті
Безпека в Internet Вітаємо!

Ця сторінка містять інформацію про те, як ви можете зробити Інтернет більш безпечним для дітей.
Кількість комп'ютерів, для яких встановлюється з'єднання з мережею Інтернет, зростає кожного дня. Водночас як серед корпоративних, так і серед домашніх користувачів дедалі поширенішим стає підключення до високошвидкісних каналів. Це означає, що все більше дітей отримують можливість працювати в Інтернеті, а отже, надзвичайно актуальною стає проблема безпеки наших дітей у Всесвітній мережі. Оскільки від самого початку мережа Інтернет розвивалася неконтрольовано, тепер у ній міститься величезний обсяг інформації, серед якої багато небезпечної. У зв'язку з цим, а також тому, що вік, в якому людина починає працювати з Інтернетом, стає дедалі молодшим, постає проблема захисту дітей. А хто їм у цьому допоможе, як не їхні батьки?

Цікаві цифри, факти, події
за матеріалами наукових досліджень

• 78% українських дітей старше 6 років користуються Інтернетом;

•  24% батьків не знають про те, що їхні діти виходять в Інтернет через мобільні телефони;

•  9% батьків не підозрюють, що їхні діти виходять в Інтернет через мобільні телефони батьків;

•  8% батьків не знають, що їхні діти відвідують Інтернет-клуби;

•  27% дітей зізналися, що в Інтернеті з ними контактували незнайомці, 30% з них пішли на контакт;

•  28% висилали фото віртуальним знайомим;

•  7% ділилися в Інтернеті інформацією про сім’ю.

Правила Інтернет-безпеки:

Правила Інтернет-безпеки для домашніх користувачів