Виховна робота

«Виховання гармонійної та всебічно розвиненої особистості, здатної до самовдосконалення, самовиховання і самореалізації в суспільстві».

Виховна робота класних керівників підпорядковується виховній проблемі школи:

Тому робота була спланована та спрямована на досягнення головної мети – формування та розвиток соціально зрілої, творчої особистості – громадянина України.
Виконання завдань і реалізація основних принципів виховної роботи протягом навчального року здійснюється за основними напрямками:

• національно-громадянське виховання;
  • екологічне виховання;
  • формування здорового способу життя;
  • військово-патріотичне виховання;
  • трудове виховання та профорієнтаційна робота;
  • морально-правове виховання;
  • художньо-естетичне виховання;
  • творчий розвиток особистості;
  • родинно-сімейне виховання.

Над реалізацією мети  і завдань виховної роботи в школі  в 2015/2016 навчальному році  працюють 10 класоводів 1-4 класів, 14 класних керівників 5-11 класів,  педагог-організатор, соціальний педагог, практичний психолог, керівники вокального та хореографічного гуртків, заступник директора з ВР, члени учнівського самоврядування.

Позаурочна діяльність учнів CЗОШ № 4 органічно пов’язана із навчальним процесом і має на меті формування знань, умінь і якостей самовдосконалення у соціальній та моральній сферах, творчій діяльності, сприяє розширенню поля самоствердження дітей. З цією метою у школі організовано роботу різноманітних гуртків та клубів:

дебатний клуб “Primus” (керівник Кащенко В.І.),

євроклуб “Акцент” (керівник Кулик В.І.),

екологічний клуб “Sunrise” (керівник Гнойова І.О.),

театральний гурток “Натхнення” (керівники Оп’ятюк А.І., Галак В.Є. ),

клуб КВК  (керівник Гнойова І.О.),

загін ЮІДР «Сигнал» (керівник Чамкаєва Л.О.),

загін ЮДП «Спалах» (керівник Дорошенко Л.В.),

клуб юних журналістів «School Times» (кер. Проненко О.І.,  Буряк А. М.),

вокальні гурти: «Карапульки», «Калейдоскоп», «Форте», «Адажіо» (кер. Кличкова М.М.),

хореографічний гурт «Данс-стиль» (кер. Капоріна О.А.),

клуб «За здоровий спосіб життя» (керівник Шевченко Н.П.).

Так, 84 % учнів школи охоплено гуртковою роботою.