Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
Зворотній зв'язок

ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ

До вашої уваги електронні версії підручників
Детальніше

Виступ юних екологів школи

21 березня відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів «Земля наш спільний дім», у якому був гідно представлений екологічний театр нашої школи «ЕКО+». Програмою конкурсу передбачено творчі виступи колективів з теми «Раціональне природокористування».
Детальніше

«Ми проти насильства»

Представниками учнівського самоврядування організовано акцію «Ми проти насильства»
Детальніше

Юні друзі поліції

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права 07 грудня 2017 року агітбригада «Юні друзі поліції» організувала незабутню зустріч у приміщенні «Міської поліції».
Детальніше

Фіналістка FLEX повернулася додому!

Літо – час подорожей. Минулого року гарну можливість пізнати культуру іншої країни (Сполучених Штатів Америки) отримала учениця нашої школи Козлікіна Діна, яка стала фіналісткою Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX). Рік навчання у США промайнув дуже швидко, і ось, дівчина прощається зі своєю американською родиною та повертається додому. Ще одна мить, і вона в обіймах своїх рідних та близьких їй людей…
Детальніше

Вітаємо випускників 9-х класів!

Такими словами 15 червня розпочалось свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-х класів нашої школи. На свято завітали друзі, батьки й вчителі.
Детальніше

Конституції України – 21 рік!

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції. Це перша Конституція незалежної України, котра стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийнята 21 рік тому, Конституція увійшла в наше життя. Вона - головний оберіг державності й демократії, незалежності й соборності України.
Детальніше

Відпочиваємо в таборі з волонтером із Уельсу

20 червня до СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 завітала керівниця Всеукраїнського проекту “Go Camp” Оксана Нечипоренко зі своєю командою та волонтеркою з Уельсу, письменницею та художницею Керолайн Джулер. Зустріч відбулася з учасниками мовного табору, учнями 4-8 класів, які на чолі зі своїми учителями стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Запроси до себе волонтера».
Детальніше

Вітаємо з Міжнародним днем друзів

У дружбі не буває порівнянь. Немає друзів кращих або гірших. Лиш справжній друг за тебе без вагань Може віддати все і навіть більше. Найпрекрасний подарунок, зроблений людям після мудрості, - це дружба. Ларош Фуко Друзі – це найближчі люди, тому Міжнародний день друзів, який відзначається 9 червня, можна вважати днем поваги до друга. Що таке дружба? У тлумачному словнику української мови можна прочитати таке визначення: «Добрі, приязні стосунки на основі взаємної прихильності і відданості». Мати справжнього друга – це велике щастя. Як говорять про кращих друзів?
Детальніше

Відкриття пришкільного табору «Ромашка»

З відкриттям, пришкільний табір «Ромашко»! Канікули! Канікули! Весела ця пора! Нам хочеться співати, бо це наше життя! Бо ми такі красиві, усміхнені щодня, Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття! Літо – найвеселіша пора року, адже влітку найдовші і найцікавіші канікули. Скільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття й пізнання.
Детальніше
1 2 3 ... 19 20 »