Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
Зворотній зв'язок

Фіналістка FLEX повернулася додому!

Літо – час подорожей. Минулого року гарну можливість пізнати культуру іншої країни (Сполучених Штатів Америки) отримала учениця нашої школи Козлікіна Діна, яка стала фіналісткою Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX). Рік навчання у США промайнув дуже швидко, і ось, дівчина прощається зі своєю американською родиною та повертається додому. Ще одна мить, і вона в обіймах своїх рідних та близьких їй людей…
Детальніше

Вітаємо випускників 9-х класів!

Такими словами 15 червня розпочалось свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-х класів нашої школи. На свято завітали друзі, батьки й вчителі.
Детальніше

Конституції України – 21 рік!

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції. Це перша Конституція незалежної України, котра стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийнята 21 рік тому, Конституція увійшла в наше життя. Вона - головний оберіг державності й демократії, незалежності й соборності України.
Детальніше

Відпочиваємо в таборі з волонтером із Уельсу

20 червня до СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 завітала керівниця Всеукраїнського проекту “Go Camp” Оксана Нечипоренко зі своєю командою та волонтеркою з Уельсу, письменницею та художницею Керолайн Джулер. Зустріч відбулася з учасниками мовного табору, учнями 4-8 класів, які на чолі зі своїми учителями стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Запроси до себе волонтера».
Детальніше

Вітаємо з Міжнародним днем друзів

У дружбі не буває порівнянь. Немає друзів кращих або гірших. Лиш справжній друг за тебе без вагань Може віддати все і навіть більше. Найпрекрасний подарунок, зроблений людям після мудрості, - це дружба. Ларош Фуко Друзі – це найближчі люди, тому Міжнародний день друзів, який відзначається 9 червня, можна вважати днем поваги до друга. Що таке дружба? У тлумачному словнику української мови можна прочитати таке визначення: «Добрі, приязні стосунки на основі взаємної прихильності і відданості». Мати справжнього друга – це велике щастя. Як говорять про кращих друзів?
Детальніше

Відкриття пришкільного табору «Ромашка»

З відкриттям, пришкільний табір «Ромашко»! Канікули! Канікули! Весела ця пора! Нам хочеться співати, бо це наше життя! Бо ми такі красиві, усміхнені щодня, Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття! Літо – найвеселіша пора року, адже влітку найдовші і найцікавіші канікули. Скільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття й пізнання.
Детальніше

Вітання 9-ти класникам із початком ДПА!

Закінчився навчальний рік. Але не забуваємо, що закінчення однієї події символізує початок нової.  Усе підкоряється часу, однак час не підкорюється нікому. Не помітили і ми, як ви, шановні 9-ти класники, вже стали випускниками. Попереду – державна підсумкова атестація. Саме ці шкільні іспити закладають основу майбутнього. Ми щиро бажаємо вам найкращих результатів, гідних вашого старання й праці.
Детальніше

Дитинства чисте джерело!

Людство зобов’язане дати дитині найкраще – Декларація ООН про права дитини. Літо щороку приносить людям нову радість, віру та надію. І, напевно, саме тому на початок теплої пори року припадає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  Діти  складають 20-25% населення у кожній країні. У різних країнах вони піддаються різним небезпекам, від яких необхідно їх захищати: десь - від воєн і голоду, а десь - від  згубного впливу  комп’ютерних ігор. Приміром, за даними ЮНІСЕФ, приблизно 580 тис. дітей в Україні торкнувся військовий конфлікт. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами та потребами. Ми робимо свято, щоб послухати дітей та повчитися у них.
Детальніше

Вітаємо з початком літніх канікул!

Шановні учні нашої школи, вітаємо вас із початком літніх канікул, бажаємо вам гарного настрою на все літо, відпочити та набратися сил для нового навчального року!
Детальніше

Свято останнього дзвоника!

Наприкінці травня, коли розквітають барвисті квіти й дзвенить пташиний спів, лагідний весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі, тому що дружна шкільна родина живе не за календарними, а за навчальними роками. Це свято надзвичайно очікуване для учнів усіх поколінь, адже попереду чекає відпочинок і тепле літо з неймовірними пригодами. Три місяці свободи від суворого розпорядку дня, підручників і контрольних… Можна подорожувати, займатися улюбленими справами, не думаючи про час, забувши про домашні завдання. Тож нехай ця велика літня перерва стане потужним джерелом натхнення, сили й здоров’я.
Детальніше
1 2 3 ... 19 20 »