Дитинства чисте джерело!

Ясне сонце й небеса.
Мрії, що летять увись…
Ти завжди їм посміхнись!

Людство зобов’язане дати дитині найкраще – Декларація ООН про права дитини.

Літо щороку приносить людям нову радість, віру та надію. І, напевно, саме тому на початок теплої пори року припадає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  Діти  складають 20-25% населення у кожній країні. У різних країнах вони піддаються різним небезпекам, від яких необхідно їх захищати: десь - від воєн і голоду, а десь - від  згубного впливу  комп’ютерних ігор. Приміром, за даними ЮНІСЕФ, приблизно 580 тис. дітей в Україні торкнувся військовий конфлікт. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами та потребами. Ми робимо свято, щоб послухати дітей та повчитися у них.

Адже, саме в дітях ми бачимо здійснення найзаповітніших мрій, сподівань, прагнемо, щоб вони зростали здоровими та щасливими.  Водночас це свято і тих, хто завжди поруч з дітьми - свято батьків, адже, батьки допомагають дітям твердо стати на ноги. Лікар, письменник і просто людина, Діпак Чопра, одного разу дав пораду батькам: «Єдина порада – будьте хорошим прикладом. І не тисніть, і не викликайте у дітей почуття провини. Скажіть їм, що вони є подарунком Всесвіту – ось що таке діти» . Кожна дитина – це наче білий аркуш паперу і що ми, дорослі, запишемо на ньому все те, що потім сформує цю маленьку особистість. І дуже часто ми забуваємо, що наші діти – це копія нас самих. Дитинство – це насправді пора мрій. Скільки сокровенних таємниць і бажань пам’ятають наші дитячі іграшки. Це світ, у якому існують казка і бувальщина, світ, у якому завдяки батькам ми почуваємось захищеними, сміливо будуємо найвідчайдушніші плани. І, навіть, ставши дорослими, якщо нам погано, повертаємось думкою у дитинство, де нас чекають радість, світлі надії, віра в те, що все на світі можливо. «Душа летить в дитинство, як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там» - Л. Костенко.

Від усього серця вітаємо вас із теплим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей. Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Віримо, що дорослі зроблять усе можливе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо. Сьогодні й кожного наступного дня, просимо всіх дорослих зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, і тоді, маленькі діти виростуть гідними людьми, стануть нашою гордістю.

Зичимо вам, дорогі хлопчики й дівчатка, міцного здоров’я, щастя, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного  відпочинку під час літніх канікул.

У світі всі малята –
І хлопчики й дівчата –