Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
Новини

Вітання 9-ти класникам із початком ДПА!

Все вирує, цвіте і буяє,
Червень дарує квіти в саду.
9 років шкільних проминає,
Я на зустріч із юністю йду.

Закінчився навчальний рік. Але не забуваємо, що закінчення однієї події символізує початок нової.  Усе підкоряється часу, однак час не підкорюється нікому. Не помітили і ми, як ви, шановні 9-ти класники, вже стали випускниками. Попереду – державна підсумкова атестація. Саме ці шкільні іспити закладають основу майбутнього. Ми щиро бажаємо вам найкращих результатів, гідних вашого старання й праці. Будьте спокійні і впевнені, адже, гарно підготувавшись, ви зможете продемонструвати всі свої знання. Вам належить у своєму житті  одержати перший документ про освіту. Це дуже важливий етап.

 Деяким із вас прямо зараз, іншим через два роки належить зробити вибір професії, який може визначити все ваше подальше життя. Підійдіть до цього питання з відповідальністю, серйозністю, поставте мету  - і йдіть до неї. І у вас обов’язково все вийде. І ми бажаємо вам, дорогі 9-ти класники, щоб ваше життя було світлим і радісним. Не бійтеся труднощів: вони роблять нас сильнішими; не бійтеся невдач: вони роблять нас кмітливішими; не бійтеся моментів поразок: вони вчать нас цінувати хвилини радості і щастя. Побільше вам любові, бо саме вона є сутністю життя. І ніколи не забувайте своїх однокласників, свою школу, свою родину. Посадіть на своєму життєвому шляху квіти гарячої любові до життя, до людей. Віддавайтесь силі дружби. Знайдіть себе в праці. Хай ваші серця не знають спокою. Хай срібний  дзвоник шкільного життя звучить не лише в пам’яті, а й у серцях протягом усього життя.

Всього коментарів: 0
avatar