Фіналістка FLEX повернулася додому!

Літо – час подорожей. Минулого року гарну можливість пізнати культуру іншої країни (Сполучених Штатів Америки) отримала учениця нашої школи Козлікіна Діна, яка стала фіналісткою Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX). Рік навчання у США промайнув дуже швидко, і ось, дівчина прощається зі своєю американською родиною та повертається додому. Ще одна мить, і вона в обіймах своїх рідних та близьких їй людей… Нарешті вдома… Адже, правду говорять: «У гостях добре, а вдома краще». Ми з нетерпінням очікували на повернення Діни. І наче нічого не змінилось. На порозі школи ми зустрічаємо привітну, як завжди усміхнену Діну.

Вона вирішила закінчити школу разом із своїми однокласниками та вступати цього року до вищого навчального закладу. Тож, турбот додалося. Потрібно терміново скласти підсумкову атестацію, пройти зовнішнє незалежне оцінювання та, одержавши атестат, приєднатись до вступної кампанії 2017 року. Та, незважаючи на велике навантаження, Діна щиро ділиться своїми враженнями від перебування у США. За рік перебування в Америці дівчина переглянула свої цінності, змінила світогляд і познайомилася з тим, як живуть у інших країнах люди. Діна говорить, що вона завжди була комунікабельною, і це допомогло їй в американській школі. Вона багато спілкувалась зі своїми однокласниками і вчителями, таким чином пізнавала закордонну систему освіти, яка дуже відрізняється від української. Водночас дівчина отримала чудовий досвід спілкування з людьми. «Тепер я маю американську родину, яка стала за рік мені близькою та рідною. У мене є друзі не лише серед американців, а й серед жителів різних країн. В Америці ми всі були носіями власної культури і не лише вчилися у американців, а й вони вчилися у нас. Упродовж навчального року я розповідала своїм новим друзям про наші традиції і навіть ділилася рецептами страв моєї рідної країни, а ще, – додала Діна, – тепер постійно порівнюю дві країни, знаходжу безліч відмінностей… І спогади про це – на все життя».

Набути життєвий досвід – одна з найголовніших причин для навчання за кордоном.  Ви зрозумієте, як організувати своє життя й «помістити його в одну валізу», навчитесь справлятись з непередбаченими ситуаціями, бути незалежними та самодостатніми.

Щиро вдячні тобі, Діно, за цікаву розповідь. Вітаємо із поверненням додому. Бажаємо тобі не зупинятись на досягнутому, а впевнено крокувати вперед до поставленої мети, успішно скласти ЗНО та вступити до омріяного вишу. Нехай на твоєму життєвому шляху завжди будуть люди, які бажають тобі тільки найкращого, успіхів тобі, здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай щастить!