Юні друзі поліції

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права 07 грудня 2017 року агітбригада «Юні друзі поліції» (учні 6-Б класу, кл. керів. Корнєєва Т.А.) на чолі із заступником директора Вусик М.О. організували незабутню зустріч у приміщенні «Міської поліції». Спочатку юні правозахисники у формі вистави виступили перед представниками поліції, після чого до них звернувся в.о. начальника відділення поліції № 2 Кременчуцького відділу Головного управління Національної поліції у Полтавській області Кочерга Руслан Сергійович, який подякував учням за змістовний виступ та подарував солодкі подарунки, а потім школярам запропонували роздивитися (та навіть приміряти) види зброї та амуніцію поліціянтів.