Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
Новини

Конституції України – 21 рік!

28 червня ми відзначаємо велике державне свято – День Конституції. Це перша Конституція незалежної України, котра стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийнята 21 рік тому, Конституція увійшла в наше життя. Вона - головний оберіг державності й демократії, незалежності й соборності України. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, чесність і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

Відзначаючи це свято, ми повинні пам’ятати, що витоки свого конституційного мислення ми ведемо від видатних  вітчизняних державотворців: Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського тощо. Згадаймо й про незабутнього гетьмана Пилипа Орлика, котрий ще у 1710 році створив прообраз першої української конституції – «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького».

Україна розпочинається з кожного з нас, і нам під силу збудувати суспільство, у якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де б панували гуманізм, демократія, право, закон, справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон держави.

Нехай же цей святковий день принесе радість і успіх, затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаємо усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Всього коментарів: 0
avatar