Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
Новини

Ми - українці, ми європейці!

Ми - українці, ми європейці!

Європа – наш спільний дім,
Європа – колиска усіх країн!
Шляхом єдиним прямуй до мети,
Європа – це дім, де живем я і ти!

Стало доброю традицією нашого закладу відзначати всією шкільною родиною День Європи в Україні, який відбувається кожну третю суботу травня. Адже, ні для кого не секрет, що географічний центр Європи, якраз таки, знаходиться в Україні. Тож, весь минулий тиждень був насичений різноманітними заходами, а саме: учні  1-4 класів брали участь у конкурсі малюнків «Прапори європейських країн», учні 5-7 класів підготували мультимедійні презентації: «Подорожуючи Європою», для учнів 8-9 класів проведена бліц-вікторина «20 питань про Європу», а учні 10-11 класів брали активну участь у конференції  «Європейський Союз – новий стандарт для України», і це- неповний перелік наших активностей. Школярі  долучились до дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури, та, що найважливіше, - спільного майбутнього. Всім учасникам було цікаво, весело та пізнавально. Завершилися урочистості святковою лінійкою на подвір’ї школи «Наша шкільна родина - за європейські цінності», яку готували учні- члени шкільного євроклубу «Акцент».

Впевнені, що прагнути до єдиної європейської сім’ї та будувати Європу в Україні можна одночасно. І головний висновок цього дня проголосили учасники проведених заходів: Україна – частина Європи, яка повинна зайняти чільне місце серед країн Європейського Союзу.

Всього коментарів: 0
avatar