Тренінг-MMPUBLICATIONS-травень-2017

MMPUBLICATIONS

Працюючи над створенням позитивного іміджу навчального закладу та позиціонуючи себе як центр з вивчення іноземних мов, ми розуміємо, що досягнення цієї мети неможливо без професійного зростання вчителів. Тому СЗОШ №4 підписала меморандум про співпрацю з товариством «Лінгвіст», яке є офіційним представником видавництва MM Publications в Україні. В рамках проекту партнери розвиватимуть співпрацю задля підвищення якості викладання англійської мови у СЗОШ №4 шляхом створення необхідних для цього  умов і забезпечення можливості професійного розвитку для вчителів навчального закладу. СЗОШ №4 стала учасником Всеукраїнського проекту Smart School, в рамках якого отримала зразки автентичних підручників та  літератури (більше 70 екземплярів!), постери для кабінетів англійської мови, в подальшому матиме  методичну підтримку при організації позаурочних занять та літніх мовних таборів. На базі нашого навчального закладу для всіх учителів англійської мови  міста будуть проводитися навчальні тренінги, семінари, вебінари. Перший такий тренінг уже проведено 16 травня методистом видавництва MMPublications Вікторією Плішковою. Він пройшов у 2 навчальні сесії – «Розвиваючі ігри та види роботи в літніх мовних таборах» та «Навчання лексики у середній школі». Родзинкою заходу став розіграш 3 комплектів навчальної літератури та дидактичних матеріалів серед учасників тренінгу. По завершенню кожен вчитель отримав сертифікат учасника від компанії «Лінгвіст».

А найголовніше - учителі англійської мови  СЗОШ №4 зможуть брати участь у щорічному розіграші поїздок до головного офісу видавництва для проходження курсу професійного розвитку.