Свято останнього дзвоника!

Останній дзвоник підсумовує
Напружений навчальний рік –
Вітаємо з подією чудовою
Усіх, хто зветься «випускник»!

Наприкінці травня, коли розквітають барвисті квіти й дзвенить пташиний спів, лагідний весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі, тому що дружна шкільна родина живе не за календарними, а за навчальними роками. Це свято надзвичайно очікуване для учнів усіх поколінь, адже попереду чекає відпочинок і тепле літо з неймовірними пригодами. Три місяці свободи від суворого розпорядку дня, підручників і контрольних… Можна подорожувати, займатися улюбленими справами, не думаючи про час, забувши про домашні завдання. Тож нехай ця велика літня перерва стане потужним джерелом натхнення, сили й здоров’я.

Красиві, розумні, усміхнені та веселі… Гордість школи. Хто вони? Це випускники 2017 року!

35 учнів закінчують 11-й клас. Здається, нещодавно кожен прийшов до школи – маленьким, несміливим та допитливим. Нині ж стали дорослими та готовими сміливо крокувати дорогою життя. Ми впевнені, що у випускників 4-ої школи складеться все якнайкраще, бо всі того варті!

Останній дзвоник – це величний підсумок у багаторічному навчальному марафоні, це крок у доросле життя, це вища сходинка до мрій і майбутнього.

Звичайно, дуже важко знайти своє місце в житті. Ніхто не говорить, що це легко, та не забуваємо про те, що змінюються часи, змінюється влада, змінюються пріоритети, а люди, які вміють працювати, професіонали своєї справи потрібні завжди. Тож нехай на життєвому шляху трапляються гарні люди, які сприятимуть досягненню поставленої мети.

Усі найщиріші слова, красиві хореографічні композиції, пісні, вірші звучали на адресу наших випускників. Від випускників також пролунало багато слів: і про вдячність учителям, і про шкільну дружбу, і про навчання, і про розуміння власної відповідальності.

Хоча у 11-класників ще попереду написання тестів ЗНО, випускний вечір, та саме в цю пору вони востаннє на шкільному подвір’ї танцюють прощальний вальс та відпускають у блакитне небо різнобарвні кульки - символи здійснення найзаповітніших мрій та бажань.

Особливо хвилюючі почуття переповнюють сьогодні батьків, які всі одинадцять років вели спочатку за руку, а потім рука об руку в доросле життя своїх дітей. І нехай шкільна лінійка запам’ятається світлою, радісною, а рушники, які тримали мами, хай будуть оберегом подальшого життя.  Спасибі вам, дорогі батьки, за ваших дітей.

І ось хвилююча мить…  Дзвінкоголосо звучить останній дзвінок. Навчання в школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях нового цікавого життя.

Прийміть найщиріші вітання у зв’язку із закінченням навчального року.  Нехай усіх вас супроводжує зірка успіху, здійснюються найзаповітніші мрії, втілюються в життя нові плани та ідеї. Бажаємо щасливої долі, міцного здоров’я, радості та позитиву. Нехай усі іспити, у тому числі й найголовніший – іспит на життя будуть складені на відмінно.

Ось він – рідний поріг у школі,
Одночасно і фініш, і старт!
Хай чудовими будуть долі,
Бо життя прожити, - не жарт!