Відкриття пришкільного табору «Ромашка»

З відкриттям, пришкільний табір «Ромашко»! Канікули! Канікули! Весела ця пора! Нам хочеться співати, бо це наше життя! Бо ми такі красиві, усміхнені щодня, Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття! Літо – найвеселіша пора року, адже влітку найдовші і найцікавіші канікули. Скільки всього дивовижного можна побачити, навчитись та зробити. Велику радість відчуває людина, коли відкриває в житті для себе щось нове! Це радість відкриття й пізнання. А допоможе нашим школярам у цьому пришкільний табір «Ромашка», до якого вони прийшли цього року. Відкриття табірної зміни розпочалося 6 червня святковою лінійкою «Табір – територія радості». У цьому році в нашому таборі відпочиває й навчається 151 учень. Всього діє 7 загонів, з яких 3 загони мовні, це учні середньої ланки школи та 4 загони учнів початкової школи: «Барвінок», «Калина», «Сонечко», «Кульбаба». На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування була проведена гра «Посмішка другу». А об’єднала та створила дружню атмосферу всім присутнім колективна розважально–ігрова програма. На хвилях позитиву діти розкривали свої таланти та здібності, активно брали участь у конкурсах. Окрім цього вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо і завзято. Профілактичні бесіди з правил безпеки життєдіяльності ще раз нагадали учням, що відпочинок повинен бути не тільки цікавим і веселим, а й корисним та безпечним. Діти мають змогу навчитись співати й танцювати, грати в різноманітні спортивні ігри. До того ж у кожної дитини буде можливість спілкуватися не лише з друзями, ходити на екскурсії та прогулянки, змагатись у різноманітних конкурсах, а й поспілкуватися з англомовним волонтером. До нашої школи минулого року завітала чудова, мила, чарівна дівчина із Америки Елісон Пейн. Вчителі англійської та німецької мови разом з волонтером проводять тренінги, цікаві заняття, ігри іноземними мовами. Елісон працює з дітьми в групах, допомагає їм використовувати англійську мову при обговоренні запропонованих тем, різних ситуацій, ігор. Школярі із захопленням включаються в роботу, спілкуються іноземною мовою, поглиблюючи свої знання. В таборі англійська використовується не лише під час тренінгової роботи, а під час усього перебування: речівки, девізи, постери, художні номери теж англійською. Нехай же атмосфера добра, співпраці, взаєморозуміння, бажання навчитись чогось нового, фізично змужніти, створити міцну родину існує в нашому таборі впродовж усього часу. Гарного відпочинку, позитиву, радості бажаємо усім учасникам табору.