Вишиванка – це не просто одяг та тренд моди, а душа нації!

Вишиванка – поема життя,
Закодована вічність в узорах.
Їй ніколи нема забуття:
Геній Роду не стерти на порох!
А. Загрудний

День вишиванки проводиться у третій четвер травня. Акція розпочалась зі студентської ініціативи у 2006 році. Згодом університетська акція переросла у всеукраїнську. І щороку до цього заходу долучається все більше бажаючих не лише в Україні, а й у всьому світі. Тож і ми, усією шкільною родиною відсвяткували День вишиванки – свято національної єдності. Цими днями учні й учителі демонстрували розмаїття яскравих вишиванок. А який же запальний та феєричний флешмоб «За мир і єдність в Україні» підготували учні нашої школи на шкільному подвір’ї. Красиві та усміхнені хлопчики та дівчата у вишиванках виконували запальні танки за українськими мотивами! Представники усіх класів, об’єднавшись, презентували присутнім свою різнобарвну, оригінальну композицію, прикрасивши свої виступи національною символікою. У всіх учасників заходу був піднесений настрій, на обличчях сяяла посмішка. І це не випадково, адже, у вишиванках закодовано багато символів добробуту, сили, краси, оберегів. В українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому, вишиванка – це не лише частина гардеробу, а творець довершеності та гармонійності долі людини. Приєднуйтесь до нас та будьте щасливі!