Виступ юних екологів школи

21 березня відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу-огляду екологічних агітбригад та екологічних театрів «Земля наш спільний дім», у якому був гідно представлений екологічний театр нашої школи «ЕКО+». Програмою конкурсу передбачено творчі виступи колективів з теми «Раціональне природокористування». Наш театральний колектив юних екологів на розсуд глядачів запропонував: «Казкове попурі». Справедливе журі гідно оцінило виступ юних акторів. Наша команда виборола грамоту за акторську майстерність. Підготовкою шкільного екологічного театру займалась – Гнойова Ірина Олександрівна, яка проявила творчий підхід до підготовки юних театралів – екологів:

Франзен Денис, учень 2-Б класу,
Пономаренко Володимир, учень 2-Б класу,
Луцька Анастасія, учениця 2-А класу,
Гнойовий Артем, учень 2-А класу,
Кравченко Єлизавета, учениця 5-А класу,
Лисенко Тетяна, учениця 5-А класу,
Шуліка Софія, учениця 5-А класу,
Зубкова Арина, учениця 6-В класу,
Портяна Поліна, учениця 6-А класу,
Володавчик Владлен, учень 9-А класу,
Лазаренко Кирило, учень 9-Б класу,
Сливинська Дар’я, учениця 11-А класу.

Висловлюємо щиру подяку усім учасникам екологічного театру, батькам та усім хто долучився до організації заходу. Особливі слова подяки адміністрації Полтавського ГЗК за об’єктивну оцінку нашого колективу та приємні подарунки і солодкі призи для кожного юного еколога. Бажаємо Вам сонячних днів у житті, оптимізму, творчих злетів та перемог! Зичимо творчого натхнення, бадьорості духу та успіхів на шляху до нових звершень.