Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
Новини

Вітаємо випускників 9-х класів!

Шкільне дитинство дзвінко пролетіло
Доросле починається життя.
Свідоцтво щойно нам усім вручили
Путівку у невідоме буття…

Такими словами 15 червня розпочалось свято вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9-х класів нашої школи. На свято завітали друзі, батьки й вчителі.

Нарешті настала хвилююча мить – наші 9-ти класники закінчили складання державної підсумкової атестації та отримали свідоцтва. Ми щиро віримо, що здобуті знання та вміння допоможуть нашим випускникам у формуванні успішної життєвої дороги. Бажаємо вдалої вступної кампанії для тих, хто обирає професійну освіту та нових запасів ентузіазму для підкорення освітніх вершин тим, хто вирішив продовжувати навчання у десятому класі.  Щасливої вам долі, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях та вагомих здобутків. Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде у серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть. Теплого вам літа, гарного відпочинку, приємних вражень, здійснення мрій!

Всього коментарів: 0
avatar