Вітаємо з Міжнародним днем друзів

У дружбі не буває порівнянь. Немає друзів кращих або гірших. Лиш справжній друг за тебе без вагань Може віддати все і навіть більше. Найпрекрасний подарунок, зроблений людям після мудрості, - це дружба. Ларош Фуко Друзі – це найближчі люди, тому Міжнародний день друзів, який відзначається 9 червня, можна вважати днем поваги до друга. Що таке дружба? У тлумачному словнику української мови можна прочитати таке визначення: «Добрі, приязні стосунки на основі взаємної прихильності і відданості». Мати справжнього друга – це велике щастя. Як говорять про кращих друзів? Не розлий вода…, або споріднені душі… І саме тому хороші друзі добре розуміють один одного, як ніби знають усе своє життя й трохи більше. Дружба – це щирі стосунки між людьми, головним принципом яких є довіра. У кожної людини свої критерії дружби. Це почуття, як і кожна людина, – індивідуальне. Але є спільні риси, які кожен хотів би бачити у свого друга. Це питання зацікавило нас, і ми вирішили провести невеличке опитування. Тож респондентами з даного питання були учні різних вікових категорій, учителі та працівники школи. І ось про що ми дізналися. Перш за все, друг, це той, хто в будь-яку хвилину , в будь-яку погоду прийде на допомогу. Знаходиться поруч не тільки в радості, а й у дні твоєї печалі та смутку. Він відчуває, коли тобі погано, не чекаючи запрошення приходить на допомогу. У міцних дружніх стосунках присутнє почуття терпимості, а почуття ліктя допомагає перенести всі неприємності спільно, при цьому частину прикростей друг бере на себе. Справжній друг не буде тебе хвалити, якщо ти неправий, і пояснить причину у такій формі, щоб ти зрозумів свою помилку, а не відчував себе приниженим. Друг не буде зраджувати своїм поглядам, піддакуючи тобі, погоджуючись в усьому немов твоя тінь. Ти ніколи не станеш дружити з людиною, у якої відсутня взаємоповага, взаєморозуміння. Друг не стане за спиною плести плітки, обмовляти тебе. Він сміливо, не криючись, скаже все в обличчя, тільки так довівши свою вірність. Тож, підсумовуючи сказане, можна стверджувати, що справжній друг, це і є щастя. Але, дружити теж треба уміти. Важливо не тільки уміти отримувати, а віддавати сторицею. А ще, навчіться берегти дружні відносини протягом тривалого періоду . Любіть своїх друзів за недоліки та їхні слабкості. Ніколи не зраджуйте й не використовуйте свого друга, завжди підтримуйте його і ставтесь із розумінням. Вітаємо усіх відвідувачів сайту зі святом Друзів! Напевно, у кожного з нас знайдеться справжній друг. Тож не забудьте привітати його з Міжнародним днем друзів, та висловіть найтепліші слова подяки.