Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
КОРИСНА ТА АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Українсько-німецький Рік мови стартує у вересні

Рік української мови у ФРН і німецької в Україні офіційно стартує у вересні цього року і буде наповнений численними заходами.

Деякі деталі повідомили в Посольстві ФРН в Україні.

«Урочисте відкриття відбудеться у рамках проведення загального Фестивалю мови і культури у вересні 2017 року в Києві (планується проведення Фестивалю Open-Air просто неба). Спільний Рік завершиться в липні 2018 проведенням міжнародного освітнього конгресу», - йдеться в повідомленні. 

Основними тематичними напрямами Року стануть: популяризація німецької мови серед молодих українців, для яких це може відкрити кар'єрні перспективи; «підтримка історичної пам'яті» відносно історії двох народів заради майбутнього; українсько-німецький літературний діалог. Вже з літа цього року і до літа майбутнього проходитимуть численні заходи по усій Україні, серед яких музичне турне і ряд читань з авторами, літні табори для школярів, різні спеціалізовані симпозіуми, заходи з підвищення кваліфікації учителів, молодіжні проекти обміну виставками і вручення нагород кращим перекладачам, учням, учителям і видавництвам. 

В той же час Рік повинен цілеспрямовано сприяти посиленню позицій української мови в Німеччині, де передбачена різнобічна програма заходів, присвячених українській мові.


Джерело: https://www.ukrinform.ua

Всього коментарів: 0
avatar