Важливо!   У зв'язку з оновлення шаблону, сайт знаходиться на стадії розробки і тестування. Чекайте найближчим часом всіх виправлень тестової версії сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
  • sch4@at.ua
  • +38 (067) 198-67-78
  • Mon-Fr : 8:00-19:00
КОРИСНА ТА АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

З 12 липня абітурієнти вступатимуть до вишів за широким конкурсом

Під час цьогорічної вступної кампанії абітурієнти проходитимуть до медичних університетів за широким конкурсом. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Широкий конкурс у 2017 році застосовується не лише для вступників до медичних навчальних закладів. Він передбачений у загальних умовах вступу.

Абітурієнти повинні створити електронні кабінети й завантажити туди усі необхідні дані й копії документів. Уже 12 липня вони зможуть подаватися до вишів. Цього року можна подати 9 заяв не більше, ніж на 4 спеціальності.

Широкий конкурс означає, що кількість бюджетних місць цього року визначатиметься не наказом міністерства. За новою системою кількість місць розподілятиметься на запит абітурієнтів за допомогою пріоритетності вишів.

Під час подачі документів кожен абітурієнт розставлятиме пріоритети від 1 до 9 (якщо подаються 9 заяв). За такою системою виходить, що «місце йде за студентом», а вступники із високими балами сертифікатів ЗНО та атестатів концентруються у сильніших навчальних закладах.

У 2017 році відповідно до кількості заявок від вступників з високими балами ЗНО, університети можуть збільшувати обсяги свого державного замовлення до 10%. Непопулярні серед вступників університети отримають менше бюджетних місць.

Нагадаємо, у міністерстві освіти і науки почали роботу «гарячі телефонні лінії» щодо вступу.
 

Джерело: http://studway.com.ua/

Всього коментарів: 0
avatar